Do Rafała trafiłem 1,5 roku temu będą na skraju swojej otyłości. Warzyłem wówczas 110kg i wszelkie moje wcześniejsze próby zrzucenia wagi i zmiany stylu życia okazywały się nieskuteczne a czasami wręcz przeciwnie – dopadał mnie efekt jojo i ważyłem coraz więcej.

Zanim zdecydowałem się na Trenera Personalnego byłem pełen obaw, jak i wstydu, że nie dam rady, że to nie dla mnie, że będę pośmiewiskiem… Rafał zmienił całkowicie moje postrzeganie pracy z zawodowcem, wysiłku fizycznego, siebie i w końcu świata.

Jest nie tylko trenerem, który potrafi zmienić nasze ciało, ale również fantastyczną osobą, która u mnie zbudowała wiarę w siebie i swoje możliwości, a co najważniejsze – poczucie własnej wartości. Treningi z Nim to czysta przyjemność i radość z wykonywanych ćwiczeń, szczególnie jak widzimy swoje postępy i to jak się zmieniamy na ciele i umyśle.

Bardzo ważne jest to, iż dostajemy nie tylko wycisk fizyczny ale również wszelkie wskazówki żywieniowe. Dla mnie bardzo ważnym było i jest to, że Rafał podchodzi do każdego BARDZO indywidualnie, zmienił mnie z osoby, która nie przepadała za ruchem w kogoś kto teraz bez ruchu i ćwiczeń po prostu źle się czuje, kogoś kto nie postrzega diety jako coś wrogiego, ale jako zmianę stylu życia. Życia w lepszej formie tak i fizycznej jak i psychicznej.